Hodin
Minut
Vteřin

Z Liberce bez bodů

Dnešním dnem vstoupila UNIQA extraliga mužů do druhého kola základní části. Dukla Liberec přivítala Volejbalový klub Benátky, se kterým v 1. kole ztratila jeden bod za

Read More »

Prohra s Black Volley Beskydy

Třináctka aneb třinácté kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů bylo tentokrát smolnější pro hostující Benátky. Utkání, které nemělo ani jasného favorita, přineslo dramatickou podívanou a plný

Read More »

Domácí výhra nad Ostravou

V 11. kole přivítal Volejbalový klub Benátky nad Jizerou VK Ostrava. Ten v minulém kole z důvodu nemoci hráčů měl utkání odložené, ale v předminulém kole si vyšlápl na

Read More »

„M“ jako minidresy a Movember!

Naše extraligové Áčko se zapojilo do listopadové akce Movember, kdy kromě vousů na tvářích a zvýšení tak povědomí, věnovalo minidresy, které si na sobotním zápase

Read More »

Prohra v televizním utkání

V rámci 10. kola UNIQA volejbalové extraligy mužů 2022/23 se před televizními kamerami odehrálo středočeské derby mezi domácím Kladnem a Benátkami nad Jizerou. Hostující volejbalisty, nabuzené

Read More »

Domácí výhra nad zlínem

Skoro po měsíci se benátečtí volejbalisté vrátili do domácího prostředí. Dva těžké zápasy s Jihostrojem a u Lvů vyzněly bez bodu a jedno kolo měly pauzu.

Read More »

Nula bodů z palubovky Lvů

Vcelku jednoznačný průběh měl duel 8. kola UNIQA extraligy mezi pražskými Lvy a Benátkami. Favorizovaní domácí jej ovládli za 74 minut 3:0. Patronem utkání byl

Read More »

Z Budějovic bez bodu

Utkání nováčka nejvyšší soutěže na palubovce Jihostroje bylo vyrovnanější, než se čekalo. Benátky nad Jizerou vyhrály první set, avšak České Budějovice hnané úžasnými fanoušky následně