VK Benátky nad Jizerou

Příští domácí zápas "A" týmu

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin

90 let volejbalu v Benátkách nad Jizerou

V sobotu 4. 9 se konal slavnostní den benáteckého volejbalu. Začínal v areálu letního stadionu a následně byl zakončen koncertem Anety Langerové na Loděnici. Již od rána na stadionu probíhaly volejbalové mistrovské zápasy našich kadetek a mužů B. Muži B dokázali oba zápasy proti Kolínu vyhrát, kadetky pak proti Brandýsu nad Labem prohrály, ale chuť si spravily proti týmu Říčan.

Od 14:00 probíhaly v areálu aktivity pro děti spojené s náborem do volejbalové přípravky, kde se vystřídalo desítky dětí. Malí ,,volejbalisté“ si tak mohli užívat různé volejbalové stanoviště, ne úplně tradiční pomůcky jako třeba crossnet nebo spikeball, skákací hrad, ale i chytání míčů z robotické ruky, kterou zkonstruovala firma SoliCad, čímž jim děkujeme.  Zakončením akce byl zápas mužů A proti týmu legend, poskládané kolem jednoho z nejlepších nahrávačů své doby, Jardy Škacha. Zápas plný zvratů nakonec vyhrály legendy 2:1.  Příjemnou atmosféru celého dne doplňovala hudba DJ Houštky, dnem provázel moderátor akce,k dispozici bylo pečené selátko a pití (děkujeme Petrovi Houdkovi), ke shlédnutí fotky z historie.

Zakončení dne proběhlo na Loděnici, kde byli oceněni snad všichni ti, kteří se zasloužili a zasluhují o to, že volejbal v Benátkách má stále i po 90 letech své pevné místo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.