VK Benátky nad Jizerou

Kontaktujte nás

Příští domácí zápas "A" týmu

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin

Turnaj mladších žákyň v NIBE aréně

Krásný turnaj mladších žákyň byl k videni 5.12. v benatecke hale. Celodenní turnaj byl rozdělen na dvě části, v dopolední části se odehrálo 3. kolo krajského přeboru, kdy naše ml. žákyně nejprve podlehly suverennímu družstvu z Nymburka A 0:2, potom si ale poradily s holkami s Říčan i Nymburka B a vyhrály 2:0. Na odpoledne byla pozvána družstva z Mladé Boleslavi, se kterými naše druhá část mladších žákyň odehrála „přátelský turnaj“. Turnaj splnil naše očekávání, kdy bylo účelem, aby si zahrály všechny hráčky a nasbíraly zkušenosti ve „velkém“ šestkovém volejbale. Prasyl MB vyhrál oba zápasy 2:0, Malibu MB naše hráčky porazily hladce 2:0. Děkujeme fanouškům, kteří i v této těžké době zavítali do haly a naše žákyně podpořili. Holkám patří gratulace, věřím, že si turnaj všechny užily a získaly spousty zkušeností.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.