VK Benátky nad Jizerou

Kontaktujte nás

Příští domácí zápas "A" týmu

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin

Benátecká miniliga má za sebou další kolo

V sobotu 15.1.2021 se uskutečnilo další kolo Benátecké miniligy v minivolejbale. Od osmé hodiny se začala postupně zaplňovat benátecká NIBE aréna a od 9:00 se rozjela dopolední část naostro.

Nejmenší hráči hrají žlutý minivolejbal – všechny míče chytám a házím. Z 14 týmů (a z domácích čtyř) se nejlépe umístili Jirka s Brunem na druhém místě. 

Další kategorie je oranžový minivolejbal B (vše chytám a vše pinkám). Této kategorie se zúčastnilo celkem 16 družstev. Šestičlenná finálová skupina byla komplet v režii domácích volejbalistů. Zlaté medaile si odnesly Viki s Pájou, stříbrné Terka s Matějem a bronzové medaile zůstaly pro Kubu s Elen. 

Během dopoledne proběhl ještě oranžový minivolejbal A (chytám pouze první míč a dál pinkám). Této kategorie se zúčastnilo celkem 9 týmů a z toho 4 z Benátek. Nejlépe si vedly Benátky 14 (Lenka s Tomem), kteří obsadili třetí místo. 

Zatímco nejmladší hráči odcházeli domů, na palubovce se pomalu chystal další turnaj pro starší minivolejbalisty. 

Ve fialové kategorii (vše pinkám, pouze při druhé výměně míč můžu chytnout) se na prvních 3 místech z 10 družstev umístili domácí. Zlaté medaile vybojovaly Lenka s Nelou, stříbrné Anežka s Luckou a bronzové Julča s Šímou. 

Předstupeň klasického volejbalu je modrá kategorie (menší hřiště ve dvou nebo třech hráčích), kde první tři místa opět patří domácím. Celkem se kategorie zúčastnilo 14 týmů. První skončili Matěj se Štěpánem, druhé Lucka, Kája a Vanesa a třetí Klára, Maky a Áďa. 

Pro trenéry i hráče je důležité, že si všichni turnaj užili a porovnali se s hráči z okolních klubů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.